Blog biznesowy

Pełen dobrych pomysłow.

Aranżacje

Stylowa aranżacja domu – na co zwrócić uwagę?

Nasze domy to duże pole do aranżacyjnego popisu i stworzenia przytulnego miejsca. Mamy wiele możliwości jeśli chodzi o aranżację, która nie ma sobie równych. Musimy jednak wykazać się inwencją i kreatywnością, aby stworzyć wnętrze o nietuzinkowym charakterze.

Siła prostoty

Niektóre osoby bardzo pasjonują się designem, dlatego chętnie śledzą programy telewizyjne poświęcone metamorfozom wnętrz. Godne zainteresowania są również projekty pojawiające się w internecie. Zdarza się, że jedno zdjęcie jest dla nas najlepszym źródłem inspiracji i trafnie odzwierciedla to, co chcielibyśmy odwzorować w swoim mieszkaniu. Najczęściej nasze pokoje dzienne połączone są z kuchnią, to przestrzeń, która daje wiele możliwości, chcemy, aby była reprezentacyjna, ponieważ spędzamy tu czas z rodziną i naszymi gośćmi. To ważne, aby poświęcić uwagę naszej kuchni. Jeśli wybierzemy dobre meble na wymiar przetrwają one przez długie lata i będą wyglądały imponująco. Warto wybrać kolorystykę, która będzie dobrze wpisywała się w ogólną całość. Biel, beże i szarość świetnie sprawdzają się we wnętrzach klasycznych. Takie kolory nigdy nie wyjdą z mody, dlatego wybierając zabudowę kuchenną najlepiej stawiać na uniwersalne rozwiązania.

 

Charakterystyczne dodatki

Intrygującym akcentem w kuchni mogą być piękne gałki przy meblach, które nadadzą eleganckiego wyrazu. Warto również wybrać odpowiedni rodzaj wykończenia szafek. Dostępne są warianty w połysku lub matowe. Trzeba również poświęcić czas na aranżację pokoju dziennego. Jeśli jest spory, możemy wybrać dużą sofę lub narożnik i piękny stolik  kawowy. To meble, które są najlepszą definicję relaksu i odpoczynku. Jeśli mamy piękny zwyczaj jedzenia posiłków przy stole z naszą rodziną warto wybrać stół i krzesła, które będą zachęcały do wspólnego biesiadowania. Powinny być to meble trwałe i niezawodne. Dużą popularnością cieszy się drewno, jego ponadczasowość i naturalność zawsze przyciąga i inspiruje. To materiał, który nie ma sobie równych i nawet po wielu latach wciąż pozostaje w dobrej kondycji.

2 KOMENTARZE

  1. W moim salonie króluje przepiękna wisząca kryształowa lampa. Specjalnie podnieśliśmy sufit na 3,5m, abym mogła zawiesić żyrandole, które od zawsze mi się bardzo podobały.

  2. Dodatków do mojego domu szukałam bardzo długo, w końcu to one nadają charakter wnętrzu. Mam drewniany zegar i ręcznie robione ramki na zdjęcia, które nadają uroku jadalni.

Komentarze są wyłączone.

Urodzona w zachodniej części Polski bardzo lubi swoją pracę. Zajmuje się w niej doradztwem zawodowym i biznesowym dla swoich klientów. Po pracy kocha długie spacery oraz swojego kota Mańka.