Blog biznesowy

Pełen dobrych pomysłow.

Aranżacje

Szeregówka czy mieszkanie w bloku?

Własne mieszkanie to marzenie wielu młodych ludzi. Niestety, jego posiadanie często idzie w parze z wieloma wyrzeczeniami takimi jak skrupulatne oszczędzanie czy kredyt. Budowa domu zazwyczaj jest o wiele bardziej kosztowna, ponieważ dodatkowo w jej koszta wlicza się wartość samej działki, która zazwyczaj jest bardzo daleko od centrum. Nie zapominajmy także o całej urzędowej papierologii oraz wyborze odpowiedniej ekipy odpowiedzialnej o postawienie i wykończenie naszych czterech kątów. Wizja posiadania własnego ogrodu jest kusząca, jak więc zatem wejść w jego posiadanie, a przy okazji nie mieszkać stricte w wolnostojącym domu?

Rodzicu i eco freaku szeregówka jest dla ciebie

Szeregówka jest z pewnością dla tych, którzy cenią sobie spokój i luksus posiadania ogrodu. Jeśli jesteś eco freakiem na pewno doceniasz możliwość zaaranżowania własnego przydomowego ogródka warzywnego. W przypadku bycia rodzicem masz zagwarantowane , że twoje dziecko świetnie się bawi na wolnym powietrzu w bezpiecznej przestrzeni, a ty możesz w tym czasie odetchnąć.

Mieszkanie w bloku dla tych, co czasu nie marnują

Co prawda mieszkanie w szeregówce wydaje się być bardzo komfortowe, ale gdy życie zawodowe toczy się w innej, odległej części miasta to ciągłe przyjazdy i odjazdy mogą być uporczywe. Jeśli jesteś więc zwierzęciem miejskim, który na co dzień cieszy się z tego, że wszystkie usługi, sklepy i kawiarnie są w twoim zasięgu, to najlepszym rozwiązaniem jest mieszkanie w bloku. Doceń wtedy widok za oknem i żyj pełnią miejskiego życia.

2 KOMENTARZE

  1. Nie wyobrażam sobie życia w bloku, w domu mam kawałek ogrodu do którego mogę zawsze wyjść i odpocząć.

  2. Jestem ciągle w biegu, mieszkanie w bloku jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Komentarze są wyłączone.

Urodzona w zachodniej części Polski bardzo lubi swoją pracę. Zajmuje się w niej doradztwem zawodowym i biznesowym dla swoich klientów. Po pracy kocha długie spacery oraz swojego kota Mańka.